Imprezy szyte na miarę!

 imprezy

 

Karczma Rzym wraz ze Strasznym Dworem to idealne miejsce do organizacji imprez okolicznościowych. Oferujemy realizację przyjęć o charakterze biznesowym oraz rodzinnym, mogąc zapewnić również kompleksowe rozwiązania z miejscami noclegowymi.

Uroczyste obiady, urodziny, imprezy komunijne, chrzciny, wesela, wigilie firmowe, szkolenia –każda okazja zasługuje na szczególną oprawę. My robimy to z pasji, którą chcemy dzielić się z naszymi Gośćmi. Gwarantujemy, że do każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie, starając się spełnić wymagania i potrzeby naszych Klientów. Oferujemy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Nasi kucharze tworzą doświadczony zespół, który swoimi daniami zaskoczył już nie jedno podniebienie.

Drodzy Klienci zdajcie się na nasze doświadczenie, pozwólcie, że „uszyjemy” imprezę na miarę Waszych oczekiwań . Sprawimy, że Wy, jak i Wasi Goście poczujecie się u nas komfortowo.

Zadowolenie naszych Gości - to nasz sukces!

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi salami oraz galerią zdjęć, w której mogą Państwo zobaczyć, jakimi możliwościami dysponuje nasz zielony zakątek oraz cały kompleks Karczmy Rzym.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zachęcamy do kontaktu poprzez poniższy formularz, który pozwoli nam wstępnie poznać zarys Państwa oczekiwań.

 

Zapraszamy do kontaktu

 

Dostępne Sale:

Karczma Rzym

Sala Bankietowa

 

Mieści 110 osób, w tym 40 na antresoli.

 

Sala Myśliwska

 

Przeznaczona jest na 28 osób. Salka ta jest kameralna i usytuowana na piętrze.

 


Sala Kominkowa

 

Pomieści się w niej ok. 16 osób. To pierwsza sala, przez którą przechodzi się do dalszych pomieszczeń.

 

Straszny Dwór

Duża Sala Straszny Dwór

 

Przeznaczona na 70 osób.

 

Mała Sala Straszny Dwór

 

Przeznaczona na 30 osób.